Главная » Доска объявлений (91)

Першість м. Києва 2009 р. [91]

Результати першості | Просмотров: 363 | Дата: 04.09.2010 | Комментарии (0)

ДЮФЛУ   
Сезон 2010/11. Вища ліга


http://www.ffu.org.ua/ukr/duflu/
Результати першості | Просмотров: 311 | Дата: 29.08.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Друга ліга

ДЮСШ-26 – Єдність-2                     3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-21-2 – ДЮСШ-26               4тур       15-16 травня (субота-неділя)

ДЮСШ-26 – Відрадний                   5тур        29-30 травня (субота-неділя)

Дніпровець – ДЮСШ-26                 6тур       2 червня (середа)

ДЮСШ-26 – Оболонь-Живчик     7тур       5-6 червня (субота-неділя)

БІОМЕД – ДЮСШ-26                     8тур       12-13 червня (субота-неділя)

                               9тур     ДЮСШ-26 вихіднйй

1-2 травня Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р.1/32 фіналу

2 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р. 1/16 фіналу

Результати першості | Просмотров: 362 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Друга ліга

ФК Поділ – Зірка-3                            3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
Зірка-3 – Атлет-3                                4тур       15-16 травня (субота-неділя)

КДЮСШ-22 – Зірка-3                        5тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка-3 – ДЮСШ-14                           6тур       2 червня (середа)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – Зірка-3   7тур       5-6 червня (субота-неділя)

                                                               8тур      Зірка-3 – вихідний

Зірка-3 – Моноліт                               9тур     16 червня (середа)

1-2 травня Кубок пам’яті М.Балакіна  2010р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті М.Балакіна  2010р.1/32 фіналу

2 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/16  фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 406 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Друга ліга

ДЮСШ-26 – КДЮСШ-22-2                    3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-26 – ДЮСШ-15-2                      4тур     15-16 травня (субота-неділя)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26     5тур   29-30 травня (субота-неділя)

ДЮСШ-26 – ДЮСШ-21                           6тур       5-6 червня (субота-неділя)

Оболонь-Живчик-2 – ДЮСШ-26          7тур       12-13 червня (субота-неділя

1-2 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/32 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 347 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Друга ліга

Дарниці-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26     3 тур      9 травня (неділя)
Салют – ДЮСШ-26                                   4тур       16 травня (неділя)

ДЮСШ-26 – Переможець-2                     5тур        23 травня (неділя)

вихіднийДЮСШ-26                                6тур       30 травня (неділя)

ДЮСШ-26 – КДЮСШ-22                              7тур        6 червня (неділя)

1-2 травня (субота-неділя)Кубок пам’яті О. Макарова 2009р.1/64 фіналу

19 травня (середа)Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/32 фіналу

16 червня (середа)Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 337 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1994 р.н.     Друга  ліга

ДЮСШ-26 – Єдність                                2тур       29 квітня (четвер)

ДЮСШ-17-2 – ДЮСШ-26                        3 тур      13 травня (четвер)
ДЮСШ-26 – Дарниця-КСДЮШОР
       4тур        
20 травня (четвер)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26    5тур       27 травня (четвер)

ДЮСШ-26 - Восход-2                                6тур       3 червня (четвер)

ДЮСШ-15-2 – ДЮСШ-26                       7тур        7 червня (понеділок)

ДЮСШ-26 – ДЮСШ-21-2                        8тур        10 червня (четвер)

Малятко – ДЮСШ-26                              9тур       17 червня (четвер )

6 травня (четвер) Кубок пам’яті В. Колотова 2010р.1/32 фіналу

1 червня (вівторок)Кубок пам`яті В. Колотова 2010р.1/16 фіналу
Результати першості | Просмотров: 329 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2               3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-15-2
 Зірка-2      4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17          5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2           6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Переможець     7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                   8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2 – Єдність                9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів  в роки ВВВ 2010 р.

1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів  в роки ВВВ 2010 р.

1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 323 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2               3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-15-2
 Зірка-2      4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17          5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2            6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Київ-2                7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                   8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2 – Єдність                9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 352 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Київ-2
 Зірка-2                    4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17            5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2             6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Переможець       7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                     8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2Динамо-2              9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 355 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      3 травня (понеділок)
ЦСКА – Зірка-2                    4тур        8 травня (субота)

Зірка-2 – ДЮСШ-17            5тур       15 травня (субота)

Троєщина – Зірка-2             6тур       22 травня (субота)

Зірка-2  – Арсенал-2            7тур        29 травня (субота)

Оболонь-Живчик – Зірка-2   8тур       5 червня (субота)

Зірка-2Дарниця-КСДЮШОР    9тур       12 червня (субота)

19 травня (середа) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/32 фіналу

1 червня (вівторок) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/16 фіналу

16 червня (середа) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р. 1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 371 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1996 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      4 травня (вівторок)
ДЮСШ-15-2 – Зірка-2
        4тур        
11 травня (вівторок)

Зірка-2 – Київ-2                    5тур       18 травня (вівторок)

Троєщина – Зірка-2             6тур       25 травня (вівторок)

Зірка-2  – Переможець       7тур        8 червня (вівторок)

Добро – Зірка-2                     8тур       12 червня (субота)

Зірка-2 – КДЮСШ-22         9тур       15 червня (вівторок)

6 травня (четвер)Кубок пам`яті А. Ідзковського 2010р.

1/ 32 фіналу

31 травня (понеділок)Кубок пам`яті А. Ідзковського 2010р.

1/ 16 фіналу
Результати першості | Просмотров: 352 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1994 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      4 травня (вівторок)
ЦСКА – Зірка-2
                    4тур        
11 травня (вівторок)

Зірка-2 – Київ-2                    5тур       18 травня (вівторок)

ДЮСШ-21 – Зірка-2            6тур       25 травня (вівторок)

Зірка-2 – ДЮСШ-14            7тур        8 червня (вівторок)

Добро – Зірка-2                     8тур       13 червня (субота)

Зірка-2 – Восход                    9тур       15 червня (вівторок)

1 червня 1/16

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010

Результати першості | Просмотров: 327 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2001 р.н.     Вища  ліга

Зірка - ДЮСШ-17                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

ЗіркаЄдність                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

Результати першості | Просмотров: 318 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – Восход                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 345 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – Восход                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 328 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – ФК «Чайка»         5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 321 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     2 травня (неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        9
травня (неділя)

Зірка – Восход                    5тур      16 травня (неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       23 травня (неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        30 травня (неділя)

Зірка - Київ                        8тур        6 червня (неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       13 червня (неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 323 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1996 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     28 - 29 квітня (середа-четвер)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
5 - 6 травня (середа-четвер)

Зірка – Восход                    5тур      12 - 13 травня (середа-четвер)

Зірка - Зміна                       6тур       19 - 20 травня (середа-четвер)

Атлет - Зірка                      7тур       26 - 27 травня (середа-четвер)

Зірка - Київ                        8тур        2 - 3 червня (середа-четвер)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       9 – 10  червня (середа-четвер)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 322 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1995 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     28 - 29 квітня (середа-четвер)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
5 - 6 травня (середа-четвер)

Зірка – Переможець          5тур      12 - 13 травня (середа-четвер)

Зірка - Зміна                       6тур       19 - 20 травня (середа-четвер)

Атлет - Зірка                      7тур       26 - 27 травня (середа-четвер)

Зірка - Київ                        8тур        2 - 3 червня (середа-четвер)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       9 – 10  червня (середа-четвер)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 324 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1994 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     28 - 29 квітня (середа-четвер)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
5 - 6 травня (середа-четвер)

Зірка – Переможець          5тур      12 - 13 травня (середа-четвер)

Зірка - Зміна                       6тур       19 - 20 травня (середа-четвер)

Атлет - Зірка                      7тур       26 - 27 травня (середа-четвер)

Зірка - Київ                        8тур        2 - 3 червня (середа-четвер)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       9 – 10  червня (середа-четвер)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 343 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

Дорослі     Вища  ліга   3 тур     02 травня (неділя)
Батьківщина - Зірка

Зірка - Атлет                          4тур        9 травня (неділя)

Локомотив - Зірка                  5тур      16 травня (неділя)

Зірка -  Діназ                          6тур       23 травня (неділя)

Олімп - Зірка                          7тур       30 травня (неділя)

Зірка - Вимпел                        8тур        6 червня (неділя)

Єдність - Зірка                       9тур       13 червня (неділя)

20 червня(неділя)1/8 фіналу Кубку м. Києва 2010р

Результати першості | Просмотров: 324 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   9 тур     9 - 10 червня (середа-четвер)
ДЮСШ-15 - Зірка

ДЮСШ-26 – Арсенал
Результати першості | Просмотров: 319 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   8 тур     2 - 3 червня (середа-четвер)
Динамо – ДЮСШ-26

Зірка - Київ
Результати першості | Просмотров: 325 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   7 тур     26 - 27 травня (середа-четвер)
Атлет - Зірка

ДЮСШ-26 – ДЮСШ-17
Результати першості | Просмотров: 320 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   6 тур     19 - 20 травня (середа-четвер)
Восход – ДЮСШ-26

Зірка - Зміна
Результати першості | Просмотров: 315 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   5 тур     12 - 13 травня (середа-четвер)
Зірка - Восход

ДЮСШ-15 – ДЮСШ-26
Результати першості | Просмотров: 327 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   4 тур     5 - 6 травня (середа-четвер))
ДЮСШ-26 - Київ

Арсенал - Зірка

Результати першості | Просмотров: 299 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

U-17 – U-20     Вища  ліга   3 тур     28- 29 квітня (середа-четвер)
Зірка - Динамо
Атлет – ДЮСШ-26
Результати першості | Просмотров: 303 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

Дата            Час      Стадіон     Господарі       Гості       Вік     Л

Результати першості | Просмотров: 305 | Дата: 27.04.2010 | Комментарии (0)

02.05.2010   14:00     Хімволокно   Лайонс    ДЮСШ-26    2000     К
Результати першості | Просмотров: 316 | Дата: 27.04.2010 | Комментарии (0)

01.05.2010   14:00     Хімволокно    Зірка-3          Живчик2000     К
Результати першості | Просмотров: 316 | Дата: 27.04.2010 | Комментарии (0)

01.05.2010    12:00       Дружба       Зірка-2       Атлет-2       2000      1
Результати першості | Просмотров: 268 | Дата: 27.04.2010 | Комментарии (0)

01.05.2010    12:00      школа№83  ДЮСШ-26     Європа    1998   К

Результати першості | Просмотров: 294 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

 

01.05.2010   16:00    школа№83   Зірка-3     Андріївський      1999    2А
Результати першості | Просмотров: 292 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

01.05.2010   10:00  школа№83    Зірка-2             Атлет-2     1998     1
Результати першості | Просмотров: 316 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

02.05.2010   14:00     Зміна              Зірка        Динамо      1999       В
Результати першості | Просмотров: 329 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

01.05.2010     15:00   Школа№83    Зірка-2     Атлет-2     1999      1
Результати першості | Просмотров: 321 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

02.05.2010   13:00 Динамо " Нивки”      Зірка      Динамо 1998      В
Результати першості | Просмотров: 321 | Дата: 23.04.2010 | Комментарии (0)

Вища ліга                       


                             16 тур
Зірка(дорослі)-Локомотив
Зірка-1993-Відрадний
 
Зірка-1994-Троєщина
Зірка-1995-Троєщина
Зірка-1996-Локомотив
Зірка-1997-Локомотив   1:0
Зірка-1998-Троєщина
Зірка-1999-Восход
Зірка-2000-Восход
Голи:
Зірка(дорослі)-
1992-
1993-
1994-

1995-
1996-
1997-Гончаренко- 1
1998-

1999-
2000-
Результати першості | Просмотров: 318 | Дата: 19.10.2009 | Комментарии (0)

Перша лига
16 тур

Зірка2(дорослі)-Дарниця
ДЮСШ-26-1993 р-н-Дарниця
Зірка 2-1994 р-н -Переможець
Зірка 2-1996 р-н -Дарниця
Зірка 2-1997 р-н -Дарниця        4:0
Зірка 2-1998 р-н -Переможець
Зірка 2-2000 р-н- ДЮСШ-15-2       

Голи:
Зірка-2 (дорослі)
1993  р-н- 

1994  р-н-
1996  р-н -
1997  р-н-
1998  р-н-
2000 р-н-
Результати першості | Просмотров: 249 | Дата: 19.10.2009 | Комментарии (0)

Друга лига
16 тур

ДЮСШ-26 1994 р-н-Переможець-2
Зірка2-1995 р-н -Мастер-Юніор
ДЮСШ-26-1997 р-н-
ДЮСШ-26 -1998 р-н -
Голи:

1994 р-н-
1995 р-н-
1997 р-н-
1998 р-н-
Результати першості | Просмотров: 325 | Дата: 19.10.2009 | Комментарии (0)

Вища ліга                       


                             15 тур
Зірка(дорослі)-ФК"Чайка"
Зірка-1993-ЦСКА                   0:0
 
Зірка-1994-ЦСКА
Зірка-1995-Дарниця
Зірка-1996-Юніор         4:0
Зірка-1997-Троєщина    2:1
Зірка-1998-Дарниця      0:1
Зірка-1999-Локомотив
Зірка-2000-Дніпровець
Голи:
Зірка(дорослі)-
1992-
1993-
1994-

1995-
1996-Шаповаленко- 1 Щелоков- 1 Федоренко- 1 Добровольський- 1
1997-Гончаренко- 2
1998-

1999-
2000-
Результати першості | Просмотров: 311 | Дата: 11.10.2009 | Комментарии (0)

Перша лига
15 тур

Зірка2(дорослі)-Єдність
ДЮСШ-26-1993 р-н-ДЮСШ-1
Зірка 2-1994 р-н -Вигурівщина
Зірка 2-1996 р-н -ФК А. Конькова"Старт"
Зірка 2-1997 р-н -ФК А. Конькова"Старт" 1:0
Зірка 2-1998 р-н -Локомотив           0:2
Зірка 2-2000 р-н-Атлет-3        

Голи:
Зірка-2 (дорослі)
1993  р-н- 

1994  р-н-
1996  р-н -
1997  р-н-Гузенко- 1
1998  р-н-
2000 р-н-
Результати першості | Просмотров: 249 | Дата: 11.10.2009 | Комментарии (0)

Друга лига
15 тур

ДЮСШ-26 1994 р-н-Вишневе
Зірка2-1995 р-н -ЦСКА
ДЮСШ-26-1997 р-н-КДЮСШ-22      0:2
ДЮСШ-26 -1998 р-н -СДЮШОР-10  2:0
Голи:

1994 р-н-
1995 р-н-
1997 р-н-
1998 р-н-Голота- 1 Яненко- 1
Результати першості | Просмотров: 318 | Дата: 11.10.2009 | Комментарии (0)

Вища ліга                       


                             14 тур
Зірка(дорослі)-Діназ   3:0
Зірка-1993-Зміна     0:3
  
Зірка-1994-Зміна     0:0
Зірка-1995-Зміна     0:4
Зірка-1996-Зміна
Зірка-1997-Зміна     2:1
Зірка-1998-Зміна     2:2
Зірка-1999-Зміна     0:4
Зірка-2000-Зміна     1:0
Голи:
Зірка(дорослі)-Пустовит- 1 Поліщук- 1 Козир- 1
1992-
1993-
1994-

1995-
1996-
1997- Гончаренко- 1 Черноморденко- 1
1998-
Комісар- 1 Породько- 1
1999-
2000-Яковлев- 1
Результати першості | Просмотров: 386 | Дата: 05.10.2009 | Комментарии (0)

Перша лига
14 тур

Зірка2(дорослі)-ФК Печерськ  2:1
ДЮСШ-26-1993 р-н-Зміна       0:2
Зірка 2-1994 р-н -Атлет-2       0:5
Зірка 2-1996 р-н -КДЮСШ-22   5:2
Зірка 2-1997 р-н -Динамо-2      2:2
Зірка 2-1998 р-н -Троєщина     0:3
Зірка 2-2000 р-н- Атлет-3       

Голи:
Зірка-2 (дорослі) Баранович- 1 Арабулі- 1
1993  р-н- 

1994  р-н-
1996  р-н -Щелоков- 3 Півень- 1 Пономаренко- 1
1997  р-н-
1998  р-н-
2000 р-н-
Результати першості | Просмотров: 264 | Дата: 05.10.2009 | Комментарии (0)

Друга лига
14 тур

ДЮСШ-26 1994 р-н-Київ-2            0:3
Зірка2-1995 р-н -КДЮСШ-22         3:2
ДЮСШ-26-1997 р-н-Троєщина-2    2:0
ДЮСШ-26 -1998 р-н -Будмайстер   2:0
Голи:

1994 р-н-
1995 р-н- Яковенко- 2 Єричев- 1
1997 р-н- Кичук- 2
1998 р-н-Ходоровський- 1 Яненко- 1
Результати першості | Просмотров: 327 | Дата: 05.10.2009 | Комментарии (0)

Вища ліга                       


                             13 тур
Зірка(дорослі)-Олімп
Зірка-1993-
Восход        0:0   
Зірка-1994-ДЮСШ-17   3:0
Зірка-1995-Восход       3:0
Зірка-1996-Добро         3:0
Зірка-1997-Восход        0:2
Зірка-1998 -ДЮСШ-17    9:0
Зірка-1999  -ДЮСШ-17   3:1
Зірка-2000  -Ф.К "Чайка" 2:1
Голи:
Зірка(дорослі)-
1992-
1993-
1994-
Старинець- 1 Радзіевський- 1 Цапук- 1
1995-Акуленко- 1 Некрашевич- 2
1996-Шаповаленко-1 Щолоков-1 Федоренко- 1
1997- 
1998-
Породько- 2 Варданян- 3 Борсук- 2 Рижков- 1 Кривошеєв- 1
1999- Корешков- 1 Мельніков- 1 Юзьков- 1
2000-Ланін- 1 Яковлев- 1
Результати першості | Просмотров: 319 | Дата: 21.09.2009 | Комментарии (0)