Главная » Доска объявлений » Першість м. Києва 2009 р.

Результати першості [91]

В разделе объявлений: 91
Показано объявлений: 1-20
Страницы: 1 2 3 4 5 »

Результати першості | Просмотров: 361 | Дата: 04.09.2010 | Комментарии (0)

ДЮФЛУ   
Сезон 2010/11. Вища ліга


http://www.ffu.org.ua/ukr/duflu/
Результати першості | Просмотров: 309 | Дата: 29.08.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Друга ліга

ДЮСШ-26 – Єдність-2                     3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-21-2 – ДЮСШ-26               4тур       15-16 травня (субота-неділя)

ДЮСШ-26 – Відрадний                   5тур        29-30 травня (субота-неділя)

Дніпровець – ДЮСШ-26                 6тур       2 червня (середа)

ДЮСШ-26 – Оболонь-Живчик     7тур       5-6 червня (субота-неділя)

БІОМЕД – ДЮСШ-26                     8тур       12-13 червня (субота-неділя)

                               9тур     ДЮСШ-26 вихіднйй

1-2 травня Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р.1/32 фіналу

2 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів в роки ВВВ 2010 р. 1/16 фіналу

Результати першості | Просмотров: 360 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Друга ліга

ФК Поділ – Зірка-3                            3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
Зірка-3 – Атлет-3                                4тур       15-16 травня (субота-неділя)

КДЮСШ-22 – Зірка-3                        5тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка-3 – ДЮСШ-14                           6тур       2 червня (середа)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – Зірка-3   7тур       5-6 червня (субота-неділя)

                                                               8тур      Зірка-3 – вихідний

Зірка-3 – Моноліт                               9тур     16 червня (середа)

1-2 травня Кубок пам’яті М.Балакіна  2010р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті М.Балакіна  2010р.1/32 фіналу

2 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/16  фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 405 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Друга ліга

ДЮСШ-26 – КДЮСШ-22-2                    3 тур      8-9 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-26 – ДЮСШ-15-2                      4тур     15-16 травня (субота-неділя)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26     5тур   29-30 травня (субота-неділя)

ДЮСШ-26 – ДЮСШ-21                           6тур       5-6 червня (субота-неділя)

Оболонь-Живчик-2 – ДЮСШ-26          7тур       12-13 червня (субота-неділя

1-2 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010р.1/64 фіналу

22-23 травня (субота-неділя) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/32 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 344 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Друга ліга

Дарниці-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26     3 тур      9 травня (неділя)
Салют – ДЮСШ-26                                   4тур       16 травня (неділя)

ДЮСШ-26 – Переможець-2                     5тур        23 травня (неділя)

вихіднийДЮСШ-26                                6тур       30 травня (неділя)

ДЮСШ-26 – КДЮСШ-22                              7тур        6 червня (неділя)

1-2 травня (субота-неділя)Кубок пам’яті О. Макарова 2009р.1/64 фіналу

19 травня (середа)Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/32 фіналу

16 червня (середа)Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 335 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1994 р.н.     Друга  ліга

ДЮСШ-26 – Єдність                                2тур       29 квітня (четвер)

ДЮСШ-17-2 – ДЮСШ-26                        3 тур      13 травня (четвер)
ДЮСШ-26 – Дарниця-КСДЮШОР
       4тур        
20 травня (четвер)

Дарниця-КСДЮШОР-2 – ДЮСШ-26    5тур       27 травня (четвер)

ДЮСШ-26 - Восход-2                                6тур       3 червня (четвер)

ДЮСШ-15-2 – ДЮСШ-26                       7тур        7 червня (понеділок)

ДЮСШ-26 – ДЮСШ-21-2                        8тур        10 червня (четвер)

Малятко – ДЮСШ-26                              9тур       17 червня (четвер )

6 травня (четвер) Кубок пам’яті В. Колотова 2010р.1/32 фіналу

1 червня (вівторок)Кубок пам`яті В. Колотова 2010р.1/16 фіналу
Результати першості | Просмотров: 327 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2               3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-15-2
 Зірка-2      4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17          5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2           6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Переможець     7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                   8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2 – Єдність                9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів  в роки ВВВ 2010 р.

1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті загиблих футболістів  в роки ВВВ 2010 р.

1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 321 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2               3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
ДЮСШ-15-2
 Зірка-2      4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17          5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2            6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Київ-2                7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                   8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2 – Єдність                9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті М. Балакіна 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 351 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Київ-2
 Зірка-2                    4тур        8-9 травня (субота-неділя)

Зірка-2 – ДЮСШ-17            5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Троєщина – Зірка-2             6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Зірка-2  – Переможець       7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Добро – Зірка-2                     8тур        5-6 червня (субота-неділя)

Зірка-2Динамо-2              9тур       12-13 червня (субота-неділя)

2 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/16 фіналу

9 червня (середа) Кубок пам’яті Ф. Медвідя 2010 р.1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 352 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      3 травня (понеділок)
ЦСКА – Зірка-2                    4тур        8 травня (субота)

Зірка-2 – ДЮСШ-17            5тур       15 травня (субота)

Троєщина – Зірка-2             6тур       22 травня (субота)

Зірка-2  – Арсенал-2            7тур        29 травня (субота)

Оболонь-Живчик – Зірка-2   8тур       5 червня (субота)

Зірка-2Дарниця-КСДЮШОР    9тур       12 червня (субота)

19 травня (середа) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/32 фіналу

1 червня (вівторок) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р.1/16 фіналу

16 червня (середа) Кубок пам’яті О. Макарова 2010 р. 1/8 фіналу
Результати першості | Просмотров: 370 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1996 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      4 травня (вівторок)
ДЮСШ-15-2 – Зірка-2
        4тур        
11 травня (вівторок)

Зірка-2 – Київ-2                    5тур       18 травня (вівторок)

Троєщина – Зірка-2             6тур       25 травня (вівторок)

Зірка-2  – Переможець       7тур        8 червня (вівторок)

Добро – Зірка-2                     8тур       12 червня (субота)

Зірка-2 – КДЮСШ-22         9тур       15 червня (вівторок)

6 травня (четвер)Кубок пам`яті А. Ідзковського 2010р.

1/ 32 фіналу

31 травня (понеділок)Кубок пам`яті А. Ідзковського 2010р.

1/ 16 фіналу
Результати першості | Просмотров: 351 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1994 р.н.     Перша  ліга

Зірка-2 – Атлет-2                  3 тур      4 травня (вівторок)
ЦСКА – Зірка-2
                    4тур        
11 травня (вівторок)

Зірка-2 – Київ-2                    5тур       18 травня (вівторок)

ДЮСШ-21 – Зірка-2            6тур       25 травня (вівторок)

Зірка-2 – ДЮСШ-14            7тур        8 червня (вівторок)

Добро – Зірка-2                     8тур       13 червня (субота)

Зірка-2 – Восход                    9тур       15 червня (вівторок)

1 червня 1/16

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010

Результати першості | Просмотров: 325 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2001 р.н.     Вища  ліга

Зірка - ДЮСШ-17                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

ЗіркаЄдність                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

Результати першості | Просмотров: 317 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

2000 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – Восход                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 344 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1999 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – Восход                    5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 327 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1998 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур      1-2 травня (субота-неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
8-9 травня (субота-неділя)

Зірка – ФК «Чайка»         5тур       15-16 травня (субота-неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       22-23 травня (субота-неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        29-30 травня (субота-неділя)

Зірка - Київ                        8тур        5-6 червня (субота-неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       12-13 червня (субота-неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 320 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1997 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     2 травня (неділя)
Арсенал - Зірка
                  4тур        9
травня (неділя)

Зірка – Восход                    5тур      16 травня (неділя)

Зірка - Зміна                       6тур       23 травня (неділя)

Атлет - Зірка                      7тур        30 травня (неділя)

Зірка - Київ                        8тур        6 червня (неділя)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       13 червня (неділя)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 322 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1996 р.н.     Вища  ліга

Зірка - Динамо                  3 тур     28 - 29 квітня (середа-четвер)
Арсенал - Зірка
                  4тур        
5 - 6 травня (середа-четвер)

Зірка – Восход                    5тур      12 - 13 травня (середа-четвер)

Зірка - Зміна                       6тур       19 - 20 травня (середа-четвер)

Атлет - Зірка                      7тур       26 - 27 травня (середа-четвер)

Зірка - Київ                        8тур        2 - 3 червня (середа-четвер)

ДЮСШ-15 - Зірка             9тур       9 – 10  червня (середа-четвер)

16 червня (середа)  1/8 фіналу Кубку пам`яті В. Колотова 2010
Результати першості | Просмотров: 321 | Дата: 28.04.2010 | Комментарии (0)

1-20 21-40 41-60 61-80 81-91