Главная » 2009 » Январь » 29 »

Жердев Ігор Іванович
Голова клубу "ЗІРКА"

ГО ФК «ЗІРКА» Зареєстрований в Святошинському р-н і м. Києва. Дата реєстрації 27 грудня 2000 р.
     З квітня 2001 року ФК «ЗІРКА» став повноправним членом Федерації футболу м. Києва, де був представлений 7–ма дитячими та 1–ю дорослою командами. На той момент в клубі займалося 120 дітей.
     Зараз у клубі займається близько 500 дітей. У зв»язку з браком ігрової практики для команд другого складу було створено «ЗІРКА» - 2. «ЗІРКА» - 2 також представлена 7–ма дитячими і 1–ю дорослою командами, які приймають участь в чемпіонатах І-ІІ ліги.
     За 8 років свого існування команди клубу «ЗІРКА» приймали участь в турнірах, які проводились за кордоном: Німеччина, Голландія, Швеція, Росія, Латвія, Білорусія, Франція, Словаків, Молдова і т.д.
     Офіційна база клубу – спортивний комплекс «ТЕМП» - стадіон 105х70 – зелене покриття.

Спортивний зал 40х22 – штучне покриття.
Стадіон школи №83 – 60х40 – штучне покриття.
Стадіон по вул. Тулузи - гареве покриття.

Просмотров: 589 | Добавил: fk-zirka